Πρακτικό Διοικητικού Συμβουλίου

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ

Σήμερα στις 20.10.2018, ημέρα Σάββατο και ώρα 20.00, στα γραφεία του Σωματείου Εργαζομένων Καζίνο Ρίο, οδός Παραλία Ρίου (Ξενοδοχείο Πόρτο Ρίο), συνήλθε σε συνεδρίαση το Διοικητικό Συμβούλιο του Σωματείου Εργαζομένων στο Καζίνο Ρίο, με μοναδικό θέμα ημερήσιας διάταξης το παρακάτω:

1. ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ

Παρόντες:

1. Γεωργία Τερζάκη
2. Δημήτρης Καραγεωργόπουλος
3. Δημοσθένης Τσεντούρος
4. Δημήτρης Θεοδωρόπουλος
5. Βασίλης Βασιλείου
6. Παναγιώτης Παντελής

Αφού διαπιστώθηκε η απαρτία με 6 από τα 7 μέλη παρόνταάρχισε η συνεδρίαση με την Πρόεδρο Γεωργία Τερζάκη να παίρνει πρώτη το λόγο.

Η πρόεδρος ενημέρωσε τα μέλη του Δ.Σ ότι στις 19 & 20/10/2018 κατατέθηκαν εμπρόθεσμα στο Δ.Σ, σύμφωνα με το άρθρο 18 του καταστατικού, 2 εκλογικοί συνδυασμοί συνοδευόμενοι από τις ατομικές υποψηφιότητες ενός εκάστου υποψηφίου και συγκεκριμένα οι παρακάτω:

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ», με συνολικά 50 υποψηφιότητες για διάφορα αξιώματα και επικεφαλής τον Δημήτρη Καραγεωργόπουλο.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
3. ΒΑΣΤΑΚΗ  ΑΘΗΝΑ
4. ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ
5. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ
6. ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗ    ΜΑΡΙΑ
7. ΓΚΟΥΡΖΟΥΤΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ
9. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11. ΙΚΑΡΙΩΤΗΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ
12. ΚΑΠΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ
15. ΚΡΟΥΣΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16. ΜΑΜΜΑΣΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18. ΝΟΥΛΗ ΤΖΟΥΛΙΑ
19. ΝΤΑΡΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20. ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΚΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21. ΠΑΡΙΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
22. ΠΟΛΥΖΩΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23. ΣΕΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
24. ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
25. ΤΕΡΖΑΚΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ
26. ΤΖΟΛΑ  ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
27. ΤΟΛΗ    ΕΥΓΕΝΙΑ
28. ΤΣΑΚΙΡΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ
29. ΤΣΑΚΩΝΑ   ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
30. ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ    ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
31. ΤΣΟΥΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
32. ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1. ΒΑΡΔΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
2. ΓΕΡΜΕΝΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ
3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ
4. ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗ    ΜΑΡΙΑ
5. ΠΑΡΙΣΗ  ΑΓΑΘΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΤΡΑΣ

1. ΓΚΟΥΡΖΟΥΤΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ    ΡΕΓΓΙΝΑ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΙΚΑΡΙΩΤΗΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ
6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ
8. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ
9. ΚΡΟΥΣΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΝΤΖΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
13. ΤΣΕΛΙΚΑ  ΧΑΡΑ
14. ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΣΕΤΥΠ

1. ΓΚΟΥΡΖΟΥΤΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ
6. ΚΟΣΣΙΕΡΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ
7. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ
8. ΜΕΣΣΗΝΗ    ΜΑΡΙΑΝΝΑ
9. ΝΤΖΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10. ΣΟΥΡΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ
11. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
12. ΤΕΡΖΑΚΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ
13. ΤΖΙΜΙΚΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ
14. ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΡΙΑ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ», με συνολικά 27 υποψηφιότητες για διάφορα αξιώματα και επικεφαλής τον Βασίλειο Βασιλείου.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4. ΒΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. ΒΕΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
6. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΚΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9. ΚΟΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
10. ΚΟΣΠΕΤΑ ΜΑΡΙΑ
11. ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
12. ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
14. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15. ΠΕΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
16. ΣΙΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
17. ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19. ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
20. ΧΑΡΑΖΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΤΡΑΣ

1. ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΛΑΣΣΟΥΛΑ
6. ΚΑΝΤΖΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
7. ΚΟΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
8. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9. ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
10. ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΣΕΤΥΠ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
3. ΒΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
6. ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Το Διοικητικό Συμβούλιο αφού εξέτασε λεπτομερώς όλες τις υποψηφιότητες, διαπίστωσε τη νομιμότητα υποβολής τους και ανακηρύσσει το σύνολο των υποψηφιοτήτων των ως άνω δύο συνδυασμών.

Μη έχοντος άλλου θέματος προς συζήτηση έληξε συνεδρίαση.

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Η Πρόεδρος

Γεωργία Τερζάκη

Ο Αντιπρόεδρος​ Ο Ταμίας

Δημ. Καραγεωργόπουλος​ Δημ. Θεοδωρόπουλος

Ο Εκτελεστικός Γραμματέας

Δημοσθένης Τσεντούρος

Τα Μέλη

Βασίλης Βασιλείου

Παναγιώτης Παντελής